Pārdošanas nodaļa: +371 25453643
Serviss: +371 26514902

Par mums

SIA “AUTEX” ir uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi industriālās tehnikas sektorā. Uzņēmums savu darbību uzsāka 1993. gada 26. aprīlī.

2010. gadā tika dibināts UAB „Autex Lietuva”, kā rezultātā spējam nodrošināt vienādu apkalpošanas līmeni gan Latvijas, gan Lietuvas teritorijā. Kopš 1998. gada uzņēmums ir oficiālais pārstāvis Latvijā un Lietuvā vienam no vadošajiem industriālo motoru ražotājiem – “Perkins Engines Company” Ltd (Lielbritānija), un kopš 2015. gada Latvijā pārstāv pasaulē atpazīstamo dīzeļdegvielas un gāzes ģeneratoriekārtu ražotāju – “FG Wilson” (Ziemeļīrija). Piedāvājumā ir arī abu ražotāju industriālo motoru un ģeneratoriekārtu.

Sekojot līdzi tirgus pieprasījumam, SIA “AUTEX” ir paplašinājis, un turpina paplašināt, piedāvātās produkcijas klāstu, sadarbojoties ar starteru, ģeneratoru un to rezerves daļu piegādātājiem „Wood Auto Supplies” Ltd (Lielbritānija), “Prestolite Electric” Inc. (Lielbritānija), “Auto-Starter” (Polija), “ADI Original” (Francija), “Alanko GMBH” (Vācija), ar elektrostaciju ražotājiem „Green Power Systems” SRL (Itālija), „Stamegna F.LLI" SRL (Itālija), „Generga”UAB (Lietuva), kā arī ar laistīšanas iekārtu un ūdens sūkņu ražotāju “Idrofoglia” s.r.l. (Itālija).

Papildus gatavas produkcijas pārdošanai, SIA “AUTEX” mūsdienīgi aprīkotās servisa telpās nodrošina Perkins® motoru un FG Wilson ģenerātoriekārtu garantijas un pēcgarantijas servisu, motoru apkopes un remontdarbus. Tehnikas nepārtrauktai darbībai, veicam remontus arī izbraukumos pie klienta, neatkarīgi no to atrašanās vietas.

 • Lauksaimniecības tehnika
  05.10.2017
  Izstāde "RUDENS 2017"

  Paldies par satikšanos Rāmavas izstāžu zālē - 26.starptautiskajā izstādē "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku Sēta 2017".

  Lasīt vairāk
 • Izstāde "PAVASARIS 2017"
  06.04.2017
  Izstāde "PAVASARIS 2017"

  Labākajās tradīcijās, arī šajā pavasarī SIA AUTEX piedalījās Rāmavas 25. starptutiskajā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstādē.
  Izstādes laikā „Pavasaris 2017” Rāmavā norisinājās „Latvijas jauno profesionāļu meistarības konkurss „Skills Latvia 2017” (SkillsLatvia) lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesijā”, kurš notiek starptautiska jauno profesionāļu konkursa „Euroskills 2017” (EuroSkills) ietvaros. Sadarbībā ar VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra) un PIKC (Priekuļu Tehnikums). Profesionāla SIA AUTEX inženiera uzraudzībā dalībnieki demonstrēja savas teorijas zināšanas un praktiskās iemaņas. 


  Konkursā piedalījās seši jaunieši gan no tehnikumiem, gan no profesionālajām vidusskolām, kur sagatavo lauksaimniecības tehnikas speciālistus - Priekuļu tehnikums, Kandavas lauksaimniecības tehnikums, Cīravas arodvidusskola, Višķu profesionālā vidusskola (Malnavas koledža).
  Konkursantiem Klāvam, Artūram, Andim, Naurim, Raitim, Intaram vēlam veiksmi un panākumus ceļā uz izaugsmi!


  Paldies VIAA un PIKC par interesantu pieredzi un iespēju iepazīt Latvijas nākamos lauksaimniecības tehnikas servisa speciālistus!
  Paldies ikvienam, SIA AUTEX stendu apmeklētājam!Uz atkal satikšanos Rāmavas Izstāžu kompleksā rudenī - 5.līdz 7. oktobrī, kad norisināsies izstāde "Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku Sēta 2017" ! Bet līdz tam esat laipni aicniāti pie mums Ķekavā, Rīgas ielā 105

  Lasīt vairāk
 • Izstāde "PAVASARIS 2016"
  07.04.2016
  Izstāde "PAVASARIS 2016"

  Ir noslēgusies 24. starptautiskā lauksaimniecības, mežizstrādes un dārzkopības izstāde "Pavasaris 2016", kas norisinājās no 7. līdz 10. aprīlim izstāžu centrā " Rāmava".


  SIA AUTEX gluži tāpat kā citi izstādes dalībnieki un apmeklētāji varēja iesaistīties jaunu ideju, praktisku risinājumu un jau pārbaudītu vērtību apspriešanā.
  Smēlušies izstādes enerģiju, SIA AUTEX ir atgriezies ikdienas darba ritmā, lai jau rudenī atkal tiktos izstādē "Rudens 2016".

  Lasīt vairāk
 • Izstāde "PAVASARIS 2015”
  09.04.2015
  Izstāde "PAVASARIS 2015”

  SIA AUTEX piedalās ikgadējā lauksaimniecības, mežizstrādes, komunāltehnikas un dārzkopības izstādē "PAVASARIS 2015".
  Izstāde pulcē vairāk kā 310 delībniekus un 13000 apmeklētājus.

  Norises vieta: Izstāžu kompleksā “Rāmava”, Valdlauči, Ķekavas pag. Norises laiks: no 9. līdz 12. aprīlis, no pl. 10:00 - 17:00.

  Lasīt vairāk
 • SIA AUTEX jaunajā ofisā
  22.04.2014
  SIA AUTEX jaunajā ofisā

  Šī gada 22. aprīlī SIA AUTEX Latvija ir saņēmusi oficiāli apstiprinātu aktu par ēkas nodošanu ekspluatācijā.
  Cienījamie klienti un piegādātāji, vēršam Jūsu uzmanību, ka tagad esam atrodami jaunā ofisa telpās (ofisa adrese, tālruņi un darba laiki paliek iepriekšējie).

  Lasīt vairāk
 • Izstāde "PAVASARIS 2014"
  03.04.2014
  Izstāde "PAVASARIS 2014"

  SIA AUTEX šogad, periodā no 3. līdz 6. aprīlim izstāžu kompleksā “Rāmava” (Valdlauči, Ķekavas pag.), piedalīsies 22. starptautiskajā izstādē "PAVASARIS 2014".
  Izstādes tematika: Lauksaimniecības, mežkopības, dārzu un parku kopšanas tehnika, agroķīmijas produkcija, lopkopības un zivsaimniecības aprīkojums, lauku celtniecība, sēklas, stādāmais materiāls.

  Laipni lūgti apmeklēt mūsu stendu!

  Lasīt vairāk